fbpx

“Piimavann”

Piimavanni funktsioon noorendab nahka

“Piimavann”

“Piimavanni” funktsioon on meditsiiniline protseduur naha hooldamiseks.

Spetsiaalne nanogeneraator genereerib üliväikeseid õhumulle suurusega 5-25 mikromeetrit (2mm tavalise õhumulli sisse mahub u. 80 mikro-nano mulli), mis muudavad vee piimjalt valgeks. Näiteks ühes vannitäies sisaldub keskmiselt 8 miljardit mikro-nanomulli.

Mikro-nanomullide tehnoloogiaga tuuakse välja füüsikaliste omaduste tervendav efekt ja sealjuures ei kasutata lisaaineid ega kemikaale.

Mikro-nanomullid tungivad läbi nahapooride ning viivad pooridest välja kahjulikud jääkained. Tulemuseks on noorenev nahk.

Kuidas selline protseduur toimib?

Vanni vett rikastatakse mikro-nanomullide lõhkemisel tekkiva energiaga. Nahapooridest 5x väiksemad mikro-nanomullid tungivad sügavale nahapooridesse ja puhastavad neid seestpoolt. Vana keratiin eemaldub loomulikul moel. Kuna hapnikku sisaldavaid mullikesi on vees väga palju, siis aitab see kaasa naha hapnikuvarustuse parandamisele, paranevad ka vereringe ja ainevahetus. Mikro-nanomullidel on negatiivne laeng, mis tõmbab ligi baktereid. Mullide lõhkedes vabanenud kuumus ja hüdroksüülradikaalid hävitavad baktereid, mis omakorda aitab kaasa nahaprobleemide ravile.

Kui mikro-nanomull kehapinnaga kokku puutudes lõhkeb, tekib sellest ultrahelilaine, mis jõuab ka kehasse ning tekitab sooja. Sellel on organismi rahustav mõju. Mikro-nanomullidega rikastatud vee pinnalt õhku vabanevad negatiivsed hapnikuioonid teevad ka vannitoa õhu meeldivalt värskeks.

Protseduuri kasutatakse efektiivselt erinevate nahahaiguste raviks (psoriaas, nahaekseemid jne.).

Igapäevane protseduur (u. 20 min.) muudab nahapoorid puhtamaks ning nahahaiguste leevenemist võib märgata juba peale paari vanniskäiku.

Nooreneva naha efekt on nähtav juba 1- 2 kuu pärast.

Rohkem infot “piimavanni” funktsiooni kohta:

Piimavanni funktsioon

Jaga postitust