fbpx

Massaaživanni automaatpuhastus

Massaživanni automaatpuhastus

Massaaživanni automaatpuhastus

UUS! “Full Cleaning” vannipuhastussüsteem kujutab endast komplektset puhastusprogrammi, mille tulemusena vanni torustik puhastatakse automaatselt enne ja pärast vanni kasutamist. Vee ja puhastuskemikaali kasutamise tulemusena on vanni torustik 100% bakterivaba.

“Air Full Cleaning” puhastussüsteem kujutab endast komplektset puhastusprogrammi, mille tulemusena õhkmassaaži kanalid puhastatakse automaatselt pärast vanni kasutamist. Peale vanni kasutamist suunatakse õhukanalite süsteemi loputusvett. Seejärel käivitub õhupuhur ning kogu süsteem kuivatatakse kolme minuti jooksul. Puhastusprogrammi saab käivitada manuaalselt või salvestada automaatrežiim. Puhastusprogrammi tulemusena on vann alati 100% bakterivaba.

Puhastus- ja desinfitseerimisvahendina kasutatakse naatriumhüpokloriti lahust, mis puhastab efektiivselt torustikku tekkivad bakterid.
Naatriumhüpoklorit on ka üks efektiivsemaid SARS-CoV-2 desinfitseerijaid ning asub Terviseameti vastavas nimekirjas.

Terviseameti soovituslike desinfitseerimisvahendite ja kasutusjuhise leiate siit.

Bakterivabade massaaživannite valiku leiate SIIT

Jaga postitust


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data03/virt75853/domeenid/www.santeco.ee/htdocs/wp-content/plugins/improved-sale-badges/includes/isb-frontend.php on line 99